„TRYB” – Anna i Witold Chudzik na Festiwalu „It’s All About Watches”

Mamy ogromną przyjemność przedstawić kolejnych gości II edycji Festiwalu „It’s all about watches”. W tym roku podczas naszej imprezy ponownie będziemy gościć Annę i Witolda Chudzików „TRYB”. Pan Witold oþrócz obecności na targach, poprowadzi wykład, którego tematem będzie „ArtWatch”.

Marka „TRYB” jest oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa. Pracownia wspiera ideę kształcenia Zegarmistrzów poprzez wyposażenie jedynej w Polsce klasy o tym profilu w pomoce dydaktyczne. Zegarek, to jednak nie tylko precyzja w odmierzaniu czasu lecz również niezwykła harmonia filigranowych części. TRYB to duet artystyczny, głęboko zainspirowany pięknem zegarkowych mechanizmów.

Poniżej kilka słów przed Festiwalem od Pana Witolda Chudzika.

Tryby są zjawiskowe! 🙂 Uroda zegarkowych mechanizmów urzeka nie tylko zegarmistrzów, ale również nas – TRYB-y. Pseudonim artystyczny będący jednocześnie nazwą marki przylgnął do nas i naszych prac na dobre. Od kilku lat popuszczamy wodzy fantazji tworząc coraz bardziej zaawansowane prace plastyczne z części zegarków. Przyjdź i zobacz na żywo na II edycji festiwalu „It’s All About Watches”.

Zapraszamy – Anna i Witold Chudzik (TRYB).

https://tryb.com.pl/en/