Portal GdzieZegarmistrz.pl partnerem SPIRZ oraz It’s All About Watches

Miło nam poinformować, że portal GdzieZegarmistrz.pl został partnerem Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa oraz Festiwalu It’s All About Watches.
Poniżej więcej informacji na temat portalu.

GdzieZegarmistrz jest darmową wyszukiwarką usług zegarmistrzowskich, której głównym celem i ambicją jest zebranie w jednym miejscu możliwie, jak największej ilości punktów zegarmistrzowskich i promowanie zegamistrzostwa w Polsce.

Zegarki, towarzysząc człowiekowi na co dzień, zyskały miano „mechanicznych przyjaciół”. Posiadają często bardzo ciekawe i różnorodne historie. Czy Twój zegarek jest w rodzinie przekazywany z pokolenia na pokolenie? A może dopiero chcesz rozpocząć tę piękną tradycję i obdarować nim syna lub córkę?
Otrzymałaś/otrzymałeś zegarek w prezencie od swojej „drugiej połówki”, a może od rodziców na I Komunię Świętą, ukończenie szkoły, z tytułu awansu zawodowego lub po prostu w prezencie? Niezależnie od tego, jakie wspomnienie powraca w pamięci, spoglądając na zegarek, konieczne jest jego pielęgnowanie. Zadbanie zarówno o stronę techniczną, jak i wizualną. I wtedy w naszej głowie mogą pojawić się pytania: „Gdzie można to zrobić?”, „Kto w sposób fachowy i rzetelny pomoże Ci w tym temacie?”, „Gdzie można znaleźć zakład zegarmistrzowski, który wyreguluje lub naprawi mechanizm zegarka,
odrestauruje kopertę lub jego tarczę?”,” Gdzie w swojej okolicy znajdziesz punkt usługowy, który pomoże Ci, chociażby w wymianie paska lub w odpowiedni sposób wyreguluje bransoletę?” A może, zamiast szukać kogoś w okolicy warto wysłać zegarek dalej, do innej miejscowości, w której niewielki zakład zegarmistrzowski od 40 lat specjalizuje się np. w renowacji kopert?

GdzieZegarmistrz ma za zadanie ułatwić poszukiwania specjalistów, a co za tym idzie, zaoszczędzić nasz czas i pieniądze.
Każdy kto świadczy usługi zegarmistrzowskie i posiada zarejstrowaną
działalność gospodarczą, może całkowicie bezpłatnie dołączyć do wyszukiwarki www.gdziezegarmistrz.pl . Po rejestracji, otrzymuje własną podstronę w spisie punktów zegarmistrzowskich, gdzie może umieścić informacje przydatne dla potencjalnego klienta.
➢ Miejsce na zdjęcia oraz wideo zakładu zegarmistrzowskiego.
➢ Dokładne dane firmy oraz lokalizacyjne.
➢ Przestrzeń na zdobyte certyfikaty oraz uprawnienia.
➢ Szczegółowy opis firmy. – mający wpływ na pozycjonowanie w
wyszukwarce gdziezegarmistrz i google (SEO).
➢ Specjalne miejsce na marki z autoryzacją serwisową – gwarancyjną.
➢ Miejsce na wyszczególnienie świadczonych usług, jak np. naprawa
mechanizmu, renowacja zegarów, wymiana baterii. – specjalnie
przygotowane checkboxy (kwadraty wyboru).
➢ Przestrzeń na szczegółowe uzupełnienie asortymentu, jeżeli punkt oprócz usług świadczy też sprzedaż – wyszukiwarka marek zegarkowych, rodzaje asortymentu z podziałem na kategorie.
Po wykonanej usłudze, klient rejestrując się na www.gdziezegarmistrz.pl, jako użytkownik prywatny, może wystawić zegarmistrzowi ocenę lub napisać recenzję. Pomaga tym samym w budowie jego renomy, rozpoznawalności i co ważne przekazuje swoje doświadczenia związane z punktem, z którego usług skorzystał innym osobom, potrzebującym zadbać o swój zegarek.
GdzieZegarmistrz powstał z myślą o zegarmistrzach, którzy chcą budować pozycję eksperta także w internecie, zapraszając jednocześnie do punktów stacjonarnych. To doskonała platforma informacyjna dla osób, które interesują się zegarkami, kolekcjonują je i przykładają dużą wagę do wyglądu oraz sprawności technicznej swoich czasomierzy.