Partnerzy Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa

Miło nam poinformować, że portal GdzieZegarmistrz.pl został partnerem Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa oraz Festiwalu It’s All About Watches.
Poniżej więcej informacji na temat portalu.

GdzieZegarmistrz jest darmową wyszukiwarką usług zegarmistrzowskich, której głównym celem i ambicją jest zebranie w jednym miejscu możliwie, jak największej ilości punktów zegarmistrzowskich i promowanie zegamistrzostwa w Polsce.

Zegarki, towarzysząc człowiekowi na co dzień, zyskały miano „mechanicznych przyjaciół”. Posiadają często bardzo ciekawe i różnorodne historie. Czy Twój zegarek jest w rodzinie przekazywany z pokolenia na pokolenie? A może dopiero chcesz rozpocząć tę piękną tradycję i obdarować nim syna lub córkę?
Otrzymałaś/otrzymałeś zegarek w prezencie od swojej „drugiej połówki”, a może od rodziców na I Komunię Świętą, ukończenie szkoły, z tytułu awansu zawodowego lub po prostu w prezencie? Niezależnie od tego, jakie wspomnienie powraca w pamięci, spoglądając na zegarek, konieczne jest jego pielęgnowanie. Zadbanie zarówno o stronę techniczną, jak i wizualną. I wtedy w naszej głowie mogą pojawić się pytania: „Gdzie można to zrobić?”, „Kto w sposób fachowy i rzetelny pomoże Ci w tym temacie?”, „Gdzie można znaleźć zakład zegarmistrzowski, który wyreguluje lub naprawi mechanizm zegarka,
odrestauruje kopertę lub jego tarczę?”,” Gdzie w swojej okolicy znajdziesz punkt usługowy, który pomoże Ci, chociażby w wymianie paska lub w odpowiedni sposób wyreguluje bransoletę?” A może, zamiast szukać kogoś w okolicy warto wysłać zegarek dalej, do innej miejscowości, w której niewielki zakład zegarmistrzowski od 40 lat specjalizuje się np. w renowacji kopert?

GdzieZegarmistrz ma za zadanie ułatwić poszukiwania specjalistów, a co za tym idzie, zaoszczędzić nasz czas i pieniądze.
Każdy kto świadczy usługi zegarmistrzowskie i posiada zarejstrowaną
działalność gospodarczą, może całkowicie bezpłatnie dołączyć do wyszukiwarki www.gdziezegarmistrz.pl . Po rejestracji, otrzymuje własną podstronę w spisie punktów zegarmistrzowskich, gdzie może umieścić informacje przydatne dla potencjalnego klienta.
➢ Miejsce na zdjęcia oraz wideo zakładu zegarmistrzowskiego.
➢ Dokładne dane firmy oraz lokalizacyjne.
➢ Przestrzeń na zdobyte certyfikaty oraz uprawnienia.
➢ Szczegółowy opis firmy. – mający wpływ na pozycjonowanie w
wyszukwarce gdziezegarmistrz i google (SEO).
➢ Specjalne miejsce na marki z autoryzacją serwisową – gwarancyjną.
➢ Miejsce na wyszczególnienie świadczonych usług, jak np. naprawa
mechanizmu, renowacja zegarów, wymiana baterii. – specjalnie
przygotowane checkboxy (kwadraty wyboru).
➢ Przestrzeń na szczegółowe uzupełnienie asortymentu, jeżeli punkt oprócz usług świadczy też sprzedaż – wyszukiwarka marek zegarkowych, rodzaje asortymentu z podziałem na kategorie.
Po wykonanej usłudze, klient rejestrując się na www.gdziezegarmistrz.pl, jako użytkownik prywatny, może wystawić zegarmistrzowi ocenę lub napisać recenzję. Pomaga tym samym w budowie jego renomy, rozpoznawalności i co ważne przekazuje swoje doświadczenia związane z punktem, z którego usług skorzystał innym osobom, potrzebującym zadbać o swój zegarek.
GdzieZegarmistrz powstał z myślą o zegarmistrzach, którzy chcą budować pozycję eksperta także w internecie, zapraszając jednocześnie do punktów stacjonarnych. To doskonała platforma informacyjna dla osób, które interesują się zegarkami, kolekcjonują je i przykładają dużą wagę do wyglądu oraz sprawności technicznej swoich czasomierzy.

Więcej na www.gdziezegarmistrz.pl

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. (WZL1) to nie tylko jedna z wiodących firm branży lotniczej w Europie, ale również jedna z kluczowych spółek Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

W oparciu o najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania przedsiębiorstwo realizuje usługi dla Sił Zbrojnych RP, klientów zagranicznych oraz sektora cywilnego. Obok obsług, prac remontowo-serwisowych i modernizacyjnych na śmigłowcach głównie z rodziny Mi ( Mi-8, Mi-14, Mi-17, Mi-24 ) oraz silnikach TW3-117, WZL1 stale poszerza zakres swoich kompetencji, stając się renomowanym dostawcą takich usług jak: obsługi okresowe samolotów szkolnych, produkcja struktur kompozytowych, wiązek elektrycznych, pokryć galwanicznych, metrologii, obróbki mechanicznej, badań nieniszczących czy lakierowania.

Ponadto Spółka uczestniczy w programach narodowych: WISŁA, KRUK, CSAR ZOP, PERKOZ, KONDOR oraz BSP. Stanowi również Centrum Serwisowe Śmigłowców Sił Zbrojnych RP i już niebawem będzie serwisować nowe w Marynarce Wojennej śmigłowce AW101 Merlin.

Zapraszamy na stronę Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 1 w Łodzi: www.wzl1.mil.pl

 

Jedna z największych i najbardziej utytułowanych uczelni technicznych w Polsce.

Zapraszamy na stronę Politechniki Łódzkiej: https://p.lodz.pl/

 

Rudolf Flume Technik GmbH to znana na całym świecie hurtownia części zamiennych do zegarków i biżuterii oraz narzędzi dla zegarmistrzów i złotników. Założona w Berlinie w 1887 roku marka zyskała światową sławę dzięki „Flume Key”, ilustrowanemu katalogowi mechanizmów uznanych producentów zegarków.

Zapraszamy na stronę Flume Technik: https://www.flume.de/pl/

 

„Men’s Health” to jedyny poradnik w Polsce, który od 17 lat stanowi wiarygodne i atrakcyjne źródło informacji o mężczyznach i dla mężczyzn. O jego atrakcyjności świadczy fakt, że od 12 lat jest liderem sprzedaży magazynów dla mężczyzn. To silna międzynarodowa marka dla miłośników aktywnego stylu życia. Dostarcza mężczyznom porad w zakresie zdrowia, diety, formy fizycznej, kondycji psychicznej, relacji międzyludzkich i szeroko pojętego stylu. Dociera do czytelników zarówno przez wydania papierowe, elektroniczne, strony internetowe i media społecznościowe.

Dla tematów wymagających pogłębionej wiedzy „Men’s Health” przygotowuje wydania specjalne. Wśród tych wydań można odnaleźć wydania „MH Trener”, „Jedź jak facet”, „Kodeks Gentlemana” i „MH 24 godziny”.

„Men’s Health 24 godziny” to publikacja w całości dedykowana zegarkom. Na jego łamach są prezentowane najnowsze trendy, historie znakomitych marek chorologicznych, autorzy dzielą się pasją, uczą szacunku do tradycji, doradzają jak rozpocząć przygodę z zegarkami.

Zapraszamy na stronę Men’s Health: https://www.menshealth.pl

CH24.PL jest pierwszym i najstarszym portalem internetowym w całości poświęconym tematyce zegarków. Na rynku zadebiutował w 2009 roku, zjednując sobie uznanie branży oraz liczne grono czytelników, które systematycznie rośnie. CH24.PL to najnowsze wiadomości ze świata zegarków, autorskie recenzje i zdjęcia, prezentacje kultowych modeli, historie manufaktur, mechanizmów, sylwetki ambasadorów poszczególnych marek, a także rynek aukcyjny oraz promocja szeroko rozumianej kultury zegarmistrzostwa.

Od 2010 roku portal organizuje prestiżowy konkurs „Zegarek Roku CH24.PL”, a od dwóch lat prowadzi również sklep z książkami i akcesoriami dla miłośników zegarków. CH24.PL powstał w oparciu o hobby, pasję i fascynację grupy ludzi, której celem było zachęcenie czytelników do zainteresowania się tematem mechanicznych zegarków, a także pomoc w dokonaniu rozsądnego wyboru modelu, który trafi na ich nadgarstek.

Dzięki stałemu kontaktowi z czytelnikami, redakcja na bieżąco stara się dopasować do ich oczekiwań i zmieniać na lepsze. Serdecznie zapraszamy na Stony CH24.PL

Strona internetowa : CH24.PL https://ch24.pl/
Strona Ch24.pl na Facebooku: https://www.facebook.com/CH24PL

 

 

MAGAZYN CHRONOS

Magazyn Chronos jest oficjalnym organem prasowym i partnerem Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa. Odkrywa sekrety największych manufaktur. Prezentuje nowości oraz dokładnie testuje osiągi ekskluzywnych zegarków. Jest swoistą encyklopedią dla miłośników i pasjonatów zegarków, ale również dla tych, którzy zegarkami zajmują się na co dzień. Treści redakcyjne prezentowane na łamach magazynu Chronos uzupełnia portal www.chronosonline.pl.

Zapraszamy na stronę Chronos: https://chronosonline.pl/

 

 

PORTAL CHRONOSONLINE.PL

Portal www.chronosonline.pl jest oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa. Jeden z największych i najciekawszych portali poświęcony ekskluzywnym zegarkom. Prezentuje nowości ze Świata zegarków jak i bieżące informacje polskiej branży zegarmistrzowskiej. Treści redakcyjne prezentowane na łamach portalu chronosonline.pl uzupełnia magazyn Chronos.

 

ZEGARMISTRZOWSKA – KAWIARNIA, RESTAURACJA, ZEGARMISTRZ

ZEGARMISTRZOWSKA jest oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa oraz warszawskim miejscem spotkań jego członków i przyjaciół. Właściciele w oryginalny sposób kontynuują zegarowe tradycje rodziny Durskich łącząc pasję do rzemiosła zegarmistrzowskiego oraz dobrej kuchni. Tu w otoczeniu starych zegarów i zegarków można cieszyć się doskonałymi smakami wybranych gatunków belgijskiego piwa, najlepszej kawy, domowych wypieków oraz prawdziwej, naturalnej kuchni. Na miejscu można naprawić lub kupić zegar / zegarek, porozmawiać na temat swojej kolekcji, uzyskać poradę albo po prostu obejrzeć wiele ciekawych czasomierzy. ZEGARMISTRZOWSKA popularyzuje zegarmistrzostwo organizując warsztaty i kursy wiedzy dla entuzjastów i kolekcjonerów jak również wspiera polskie projekty będąc oficjalnym punktem sprzedaży zegarków naszych rodzimych marek: Balticus Watches, G.Gerlach oraz Xicorr.

 

Le Sabre to salon luksusowych zegarków w samym sercu stolicy Polski. To nowy wymiar obsługi i komfortu podczas całego procesu sprzedażowego. Przede wszystkim jednak to marka zrodzona z pasji do pięknej sztuki zegarmistrzostwa i realizacja marzeń o zachowanie i odbudowę pozycji rzemiosła – nie tylko w Polsce, ale i na świecie – albowiem Le Sabre działa globalnie, dostarczając oryginalne czasomierze w najdalsze zakątki globu.

Klienci – otoczeni opieką właścicieli – powracają. I tak od pół dekady. Tu napijesz się pysznej, świeżo mielonej kawy i otrzymasz fachową poradę – bez pośpiechu, przy spokojnej muzyce. To tam budują się niepowtarzalne kolekcje, a każdy Klient znajdzie coś dla siebie.
Luksusowy Showroom LeSabre znajduje się na trzecim piętrze kamienicy przy ul. Mariensztat 8 w Warszawie, tuż opodal Zamku Królewskiego, na tyłach warszawskiej starówki.

Zapraszamy na stronę Le Sabre: https://www.lesabre.pl/

 

VINTAGE WATCHES BOUTIQUE / KLUB STARYCH ZEGARKÓW I ZEGARÓW

Vintage Watches Boutique jest oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa. Grupa zajmuje się publikacją ofert sprzedaży zegarków vintage oraz asortymentu z nimi związanego. Wśród wielu dostępnych ofert znajdą Państwo szereg ciekawych mechanizmów, części do zegarków, narzędzi zegarmistrzowskich, pasków do zegarków oraz książek o powiązanej tematyce. Grupa jest również poświęcona popularyzacji zawodu zegarmistrz oraz świata zegarków i zegarów .  

 

CZAS NA WYSOKOŚCI

Czas na wysokości jest oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa. Strona internetowa jak i grupa jej założycieli w całości poświęcona jest tradycyjnym zegarom wieżowym. Jako pasjonaci historycznego zegarmistrzostwa, szczególnie wieżowego, starają się ukazać piękno dzieł tej sztuki oraz podejmować działania w celu uratowania możliwe dużej części cennego jej dziedzictwa.

 

KOLEKCJONERZY ZEGARKÓW – DYSKUSJA I OGŁOSZENIA

Kolekcjonerzy Zegarków są oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa. Grupa powstała 10 Września 2013 roku i jest jedną z najstarszych i największych w Polsce grup zrzeszających kolekcjonerów czasomierzy. Otwarta formuła grupy i czytelne zasady, sprawiają, że stała się ona miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez kolekcjonerów. Na jej łamach można zasięgnąć porady przed zakupem zegarka, porozmawiać z innymi pasjonatami, a także w bezpiecznym gronie wymienić lub sprzedać swój zegarek. W 2016 roku przy współpracy z marka Balticus Polska, powstał zegarek dedykowany dla członków grupy w liczbie 100 egzemplarzy.

 

 

 TRYB

Tryb jest oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa. Pracownia wspiera ideę kształcenia Zegarmistrzów poprzez wyposażenie jedynej w Polsce klasy o tym profilu w pomoce dydaktyczne. Zegarek, to jednak nie tylko precyzja w odmierzaniu czasu lecz również niezwykła harmonia filigranowych części. TRYB to duet artystyczny, głęboko zainspirowany pięknem zegarkowych mechanizmów.

 

 

VINTAGE – ZEGARKI KOLEKCJONERSKIE

Vintage – Zegarki Kolekcjonerskie są oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa. Strona prowadzona przez Piotra Szcześniaka – pasjonata oraz kolekcjonera zegarków vintage. Na jej łamach niemal codziennie publikowane są wpisy o tematyce zegarkowej, dopełnione zdjęciami z prywatnej kolekcji Piotra. Znajdziemy tam ciekawostki na temat mechanizmów,modeli zegarków oraz historii zegarmistrzostwa.

 

 

 

 

     ZEGARKOMANIA

Zegarkomania jest oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa. To grupa skupiająca kolekcjonerów, jak również osoby zainteresowane szeroko rozumianą tematyką zegarków. Na jej łamach można sprzedać swój czasomierz a także uzyskać informacje o konkretnym modelu jak i jego potencjalnej wartości.

Dodaj komentarz