Partnerzy Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa

Magazyn CHRONOS

Magazyn Chronos jest oficjalnym organem prasowym i partnerem Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa. Odkrywa sekrety największych manufaktur. Prezentuje nowości oraz dokładnie testuje osiągi ekskluzywnych zegarków. Jest swoistą encyklopedią dla miłośników i pasjonatów zegarków, ale również dla tych, którzy zegarkami zajmują się na co dzień. Treści redakcyjne prezentowane na łamach magazynu Chronos uzupełnia portal www.watchtime.pl.

 

Portal WATCHTIME.PL

Portal Watchtime.pl jest oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa. Jeden z największych i najciekawszych portali poświęcony ekskluzywnym zegarkom. Prezentuje nowości ze Świata zegarków jak i bieżące informacje polskiej branży zegarmistrzowskiej. Treści redakcyjne prezentowane na łamach portalu Watchtime.pl uzupełnia magazyn Chronos.

 

Zegarmistrzowska – Kawiarnia, Restauracja, Zegarmistrz

ZEGARMISTRZOWSKA jest oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzowska oraz warszawskim miejscem spotkań jego członków i przyjaciół. Właściciele w oryginalny sposób kontynuują zegarowe tradycje rodziny Durskich łącząc pasję do rzemiosła zegarmistrzowskiego oraz dobrej kuchni. Tu w otoczeniu starych zegarów i zegarków można cieszyć się doskonałymi smakami wybranych gatunków belgijskiego piwa, najlepszej kawy, domowych wypieków oraz prawdziwej, naturalnej kuchni. Na miejscu można naprawić lub kupić zegar / zegarek, porozmawiać na temat swojej kolekcji, uzyskać poradę albo po prostu obejrzeć wiele ciekawych czasomierzy. ZEGARMISTRZOWSKA popularyzuje zegarmistrzostwo organizując warsztaty i kursy wiedzy dla entuzjastów i kolekcjonerów jak również wspiera polskie projekty będąc oficjalnym punktem sprzedaży zegarków naszych rodzimych marek: Balticus Watches, G.Gerlach oraz Xicorr.

 

Vintage Watches Boutique / Klub Starych Zegarków i Zegarów

Vintage Watches Boutique jest oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzowska. Grupa zajmuje się publikacją ofert sprzedaży zegarków vintage oraz asortymentu z nimi związanego. Wśród wielu dostępnych ofert znajdą Państwo szereg ciekawych mechanizmów, części do zegarków, narzędzi zegarmistrzowskich, pasków do zegarków oraz książek o powiązanej tematyce. Grupa jest również poświęcona popularyzacji zawodu zegarmistrz oraz świata zegarków i zegarów .