Klub Miłośników Zegarów i Zegarków na Festiwalu „It’s All About Watches”.

Szanowni Państwo.

Podczas tegorocznego Festiwalu będziemy gościć członków Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków. Członkowie KMZiZ zaprezentują wystawę zegarków naręcznych jak również poprowadzą wykład i prezentację „Meandry Kolekcjonerstwa – Caliber 11”.

Klub Miłośników Zegarów i Zegarków jest największą i najbardziej znaną, polską organizacją, której ideą jest szerzenie wiedzy na temat zegarków i zegarów. Powstanie w 2004 roku forum dyskusyjnego było niezwykłym wydarzeniem i na zawsze zmieniło sposób dzielenia się swoją pasją. Już po kilku tygodniach istnienia, widać było, że to właśnie forum staje się najważniejszym miejscem dla przekazu informacji, oraz sercem klubowej aktywności. Szybko rozrastająca się grupa dyskutantów forum internetowego skupiła wielu zegarkomaniaków, którzy brali udział w ciekawych i rzeczowych dyskusjach. Od tego czasu forum, jak i aktywność klubowa prężnie rozwijają się powołując coraz to ciekawsze inicjatywy.

Od kilku lat stowarzyszenie organizuje wiele interesujących warsztatów i spotkań z pasjonującymi ludźmi, chcącymi dzielić się swoją pasją i wiedzą. Działalność Klubu stara się objąć wszystkie aspekty świata czasomierzy: zegarki, firmy i kraje, które je produkują, oraz społeczeństwo miłośników zegarków, które je projektuje, produkuje, nosi i docenia.

Staramy się skupić wokół siebie nie tylko wąskie grono specjalistów, lecz również entuzjastów i osoby rozpoczynające swoją przygodę z tym artystycznym rzemiosłem. Klub Miłośników Zegarów i Zegarków tak w momencie powstania, jak i dziś jest organizacją, skupiającą miłośników zegarów i zegarków.

www.kmziz.pl

www.spirz.pl