Augustin Matei – Gość specjalny II edycji Festiwalu „It’s all about watches”

Szanowni Państwo. Jedną z gwiazd II edycji Festiwalu „It’s all about watches” będzie Augustin Matei. Artysta pochodzący z Rumuni będzie gościł w Polsce po raz drugi. Każdy projekt Augustina to unikalne, niepowtarzalne dzieło. Dzieło, które poprzedzone jest dogłębna analizą, zgłębieniem prezentowanego motywu i oczywiście perfekcyjnym wykonaniem.

Zegarki posiadają ręcznie wykonane tarcze w technice mikro – grawerunku oraz mikro-malowania. Tarcze wykonane są ze stali lub srebra. W niektórych egzemplarzach odnajdziemy detale wykonane z drewna, masy perłowej, kamieni szlachetnych oraz złota.

Wielokrotnie inspiracją do wykonania są mitologiczni bogowie, starożytni władcy, lub postacie biblijne. We wszystkich zegarkach artysty znajdziemy niezawodny mechanizm ETA 2824 w różnych jego odmianach. Średnice kopert mieszczą się w przedziale 41,5mm – 44mm w zależności od danego modelu.

Podobnie jak w przypadku zdobienia tarcz, Augustin Matei przywiązuje bardzo duże znaczenie do pasków, które za każdym razem idealnie współgrają z całym zegarkiem.

Strona It’s All About Watches na Fecebook-u – serdecznie zapraszamy.

https://www.facebook.com/Festiwal-Zegark%C3%B3w-Its-All-About-Watches-362597617568100/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *